PEUS 7529 Bayern Maximilian III. Joseph (1745-1777) Wappentaler 1760 Randfehler, Fast Sehr schön Enchère TOP
N° d'objet: 2795170
stampsdealer |
78,77 EUR |
robri |
77,77 EUR |
stampsdealer |
76,00 EUR |
chussainow |
75,00 EUR |
chussainow |
72,10 EUR |
onra1954 |
71,10 EUR |
chussainow |
66,50 EUR |
onra1954 |
65,50 EUR |
chussainow |
61,00 EUR |
anhle512 |
60,00 EUR |
anhle512 |
46,25 EUR |
onra1954 |
45,75 EUR |
onra1954 |
44,94 EUR |
stampsdealer |
44,44 EUR |
onra1954 |
40,49 EUR |
stampsdealer |
39,99 EUR |
onra1954 |
31,50 EUR |
stampsdealer |
31,00 EUR |
stampsdealer |
23,73 EUR |
El3000 |
23,23 EUR |
stampsdealer |
22,68 EUR |
Duke_13 |
22,18 EUR |
Duke_13 |
1,00 EUR |
78,77 EUR
Fini23 Enchères
78,77 EUR
Fini23 Enchères
78,77 EUR
Fini23 Enchères
78,77 EUR
Fini23 Enchères
78,77 EUR
Fini23 Enchères
78,77 EUR
Fini23 Enchères
78,77 EUR
Fini23 Enchères
78,77 EUR
Fini23 Enchères
78,77 EUR
Fini23 Enchères
78,77 EUR
Fini23 Enchères
78,77 EUR
Fini23 Enchères
78,77 EUR
Fini23 Enchères
78,77 EUR
Fini23 Enchères
78,77 EUR
Fini23 Enchères
78,77 EUR
Fini23 Enchères
78,77 EUR
Fini23 Enchères