5 Franken 1941 Rütlischwur vorzüglich/stempelglanz
Description
63688 Gedern, Deutschland
Buyer pays shipping, Shipping within the European Union
Wire transfer
30,00 EUR
12. May 2024 07:38:33
18. May 2024 19:44:02
European Coins before EUR > Switzerland > 5 Franken
3151729
452
30,00 EUR
2,00 EUR
3d 10h 24min0 Bids
31,98 EUR
5d 13h 41min0 Bids
2,00 EUR
13d 09h 21min0 Bids
1,50 EUR
10d 07h 48min0 Bids
36,99 EUR
5d 13h 35min0 Bids
206,00 EUR
Ended21 Bids
10,60 EUR
Ended15 Bids
2,00 EUR
3d 10h 15min0 Bids
0,89 EUR
5d 13h 49min0 Bids
346,00 EUR
Ended29 Bids
3,00 EUR
09h 04min0 Bids
3,75 EUR
Valeriy72
0,45 EUR
5d 10h 57min0 Bids
39,00 EUR
6d 05h 31min0 Bids
Waterfront
1,20 EUR
2d 02h 36min0 Bids
0,50 EUR
5d 08h 52min0 Bids
8,00 EUR
pegas 2021
1,50 EUR
5d 12h 43min0 Bids
0,99 EUR
5d 12h 49min0 Bids