5 Franken 1941 Rütlischwur vorzüglich/stempelglanz
Description
63688 Gedern, Deutschland
Buyer pays shipping, Shipping within the European Union
Wire transfer
30,00 EUR
09. Jun 2024 07:35:58
15. Jun 2024 20:18:42
European Coins before EUR > Switzerland > 5 Franken
3151729
612
30,00 EUR
1,00 EUR
10d 00h 15min0 Bids
1,50 EUR
8d 23h 59min0 Bids
12395,00 EUR
Ended41 Bids
1,00 EUR
10d 00h 15min0 Bids
1,50 EUR
8d 23h 59min0 Bids
12395,00 EUR
Ended41 Bids
30,00 EUR
1,50 EUR
8d 23h 59min0 Bids
12395,00 EUR
Ended41 Bids
30,00 EUR
1,00 EUR
10d 00h 15min0 Bids
12395,00 EUR
Ended41 Bids
30,00 EUR
1,00 EUR
10d 00h 15min0 Bids
1,50 EUR
8d 23h 59min0 Bids
1,00 EUR
10d 00h 15min0 Bids
1,50 EUR
8d 23h 59min0 Bids
12395,00 EUR
Ended41 Bids