5 Franken 1941 Rütlischwur vorzüglich/stempelglanz
Description
63688 Gedern, Deutschland
Buyer pays shipping, Shipping within the European Union
Wire transfer
30,00 EUR
26. May 2024 20:37:35
01. Jun 2024 20:43:57
European Coins before EUR > Switzerland > 5 Franken
3151729
465
30,00 EUR
3d 12h 38min0 Bids
1,59 EUR
2d 11h 44min0 Bids
30,00 EUR
3d 12h 38min0 Bids
1,59 EUR
2d 11h 44min0 Bids
1,59 EUR
2d 11h 44min0 Bids
30,00 EUR
3d 12h 38min0 Bids
1,59 EUR
2d 11h 44min0 Bids
30,00 EUR
3d 12h 38min0 Bids
1,59 EUR
2d 11h 44min0 Bids
30,00 EUR
3d 12h 38min0 Bids
1,59 EUR
2d 11h 44min0 Bids
30,00 EUR
3d 12h 38min0 Bids
1,59 EUR
2d 11h 44min0 Bids
30,00 EUR
3d 12h 38min0 Bids
1,59 EUR
2d 11h 44min0 Bids
30,00 EUR
3d 12h 38min0 Bids
1,59 EUR
2d 11h 44min0 Bids