PEUS 7529 Bayern Maximilian III. Joseph (1745-1777) Wappentaler 1760 Randfehler, Fast Sehr schön TOP auction
Item number: 2795170
stampsdealer |
78,77 EUR |
robri |
77,77 EUR |
stampsdealer |
76,00 EUR |
chussainow |
75,00 EUR |
chussainow |
72,10 EUR |
onra1954 |
71,10 EUR |
chussainow |
66,50 EUR |
onra1954 |
65,50 EUR |
chussainow |
61,00 EUR |
anhle512 |
60,00 EUR |
anhle512 |
46,25 EUR |
onra1954 |
45,75 EUR |
onra1954 |
44,94 EUR |
stampsdealer |
44,44 EUR |
onra1954 |
40,49 EUR |
stampsdealer |
39,99 EUR |
onra1954 |
31,50 EUR |
stampsdealer |
31,00 EUR |
stampsdealer |
23,73 EUR |
El3000 |
23,23 EUR |
stampsdealer |
22,68 EUR |
Duke_13 |
22,18 EUR |
Duke_13 |
1,00 EUR |
78,77 EUR
Ended23 Bids
0,60 EUR
14h 18min0 Bids
78,77 EUR
Ended23 Bids
0,60 EUR
14h 18min0 Bids
0,60 EUR
14h 18min0 Bids
78,77 EUR
Ended23 Bids
0,60 EUR
14h 18min0 Bids
78,77 EUR
Ended23 Bids
0,60 EUR
14h 18min0 Bids
78,77 EUR
Ended23 Bids
0,60 EUR
14h 18min0 Bids
78,77 EUR
Ended23 Bids
0,60 EUR
14h 18min0 Bids
78,77 EUR
Ended23 Bids
0,60 EUR
14h 18min0 Bids
78,77 EUR
Ended23 Bids
0,60 EUR
14h 18min0 Bids