PEUS 2306 Russland 3,87 g Feingold. Zar Nikolaus II. (1894 - 1917) 5 Rubel GOLD 1899 ФЗ (FZ) Kl. Randfehler, Sehr schön + TOP auction
Item number: 2945379
Alex192 |
168,00 EUR |
sensei |
167,77 EUR |
Alex192 |
166,01 EUR |
sagaro |
165,01 EUR |
Alex192 |
165,00 EUR |
sagaro |
163,00 EUR |
Alex192 |
162,00 EUR |
sagaro |
158,00 EUR |
euridi |
157,00 EUR |
Alex192 |
156,00 EUR |
Alex192 |
145,44 EUR |
WFB2019 |
144,44 EUR |
WFB2019 |
132,00 EUR |
sagaro |
131,00 EUR |
sagaro |
124,00 EUR |
tomtom333 |
123,00 EUR |
tomtom333 |
102,00 EUR |
sagaro |
101,00 EUR |
tomtom333 |
21,50 EUR |
21,00 EUR |
tomtom333 |
1,00 EUR |
168,00 EUR
Ended21 Bids
168,00 EUR
Ended21 Bids
168,00 EUR
Ended21 Bids
168,00 EUR
Ended21 Bids
168,00 EUR
Ended21 Bids
168,00 EUR
Ended21 Bids
168,00 EUR
Ended21 Bids
168,00 EUR
Ended21 Bids
168,00 EUR
Ended21 Bids
168,00 EUR
Ended21 Bids
168,00 EUR
Ended21 Bids
168,00 EUR
Ended21 Bids
168,00 EUR
Ended21 Bids
168,00 EUR
Ended21 Bids
168,00 EUR
Ended21 Bids
168,00 EUR
Ended21 Bids