PEUS 3155 BRD Joseph Freiherr von Eichendorff (1788 - 1857) 5 Mark 1957 J Patina, Sehr schön TOP auction
Item number: 2975133
sagaro |
86,55 EUR |
rudi0911 |
85,55 EUR |
sagaro |
85,01 EUR |
rudi0911 |
82,00 EUR |
Kikus93 |
81,00 EUR |
Kikus93 |
80,00 EUR |
rudi0911 |
79,00 EUR |
rudi0911 |
77,50 EUR |
wolf13 |
76,50 EUR |
rudi0911 |
75,50 EUR |
finanzi |
75,00 EUR |
rudi0911 |
73,00 EUR |
finanzi |
72,00 EUR |
rudi0911 |
71,00 EUR |
eckhel |
70,00 EUR |
eckhel |
69,00 EUR |
helfra |
68,00 EUR |
eckhel |
51,00 EUR |
wolf13 |
50,00 EUR |
wolf13 |
38,50 EUR |
alf_fs |
38,00 EUR |
wolf13 |
33,50 EUR |
finanzi |
33,00 EUR |
wolf13 |
1,00 EUR |
86,55 EUR
Ended24 Bids
86,55 EUR
Ended24 Bids
86,55 EUR
Ended24 Bids
86,55 EUR
Ended24 Bids
86,55 EUR
Ended24 Bids
86,55 EUR
Ended24 Bids
86,55 EUR
Ended24 Bids
86,55 EUR
Ended24 Bids
86,55 EUR
Ended24 Bids
86,55 EUR
Ended24 Bids
86,55 EUR
Ended24 Bids
86,55 EUR
Ended24 Bids
86,55 EUR
Ended24 Bids
86,55 EUR
Ended24 Bids
86,55 EUR
Ended24 Bids
86,55 EUR
Ended24 Bids