PEUS 3161 Niederlande Wilhelm III. (1849 - 1890) 5 Cents 1855 Patina, Sehr schön TOP auction
Item number: 2975141
buehrer |
7,76 EUR |
bizzy02 |
7,56 EUR |
bizzy02 |
5,75 EUR |
rudi0911 |
5,55 EUR |
********* |
5,50 EUR |
rudi0911 |
5,20 EUR |
********* |
5,00 EUR |
rudi0911 |
4,30 EUR |
********* |
4,10 EUR |
rudi0911 |
3,30 EUR |
********* |
3,10 EUR |
rudi0911 |
2,70 EUR |
********* |
2,50 EUR |
********* |
2,21 EUR |
Kikus93 |
2,01 EUR |
********* |
2,00 EUR |
********* |
1,81 EUR |
Kikus93 |
1,61 EUR |
********* |
1,41 EUR |
eckhel |
1,21 EUR |
eckhel |
1,20 EUR |
CoinRK |
1,00 EUR |
7,76 EUR
Ended22 Bids
7,76 EUR
Ended22 Bids
7,76 EUR
Ended22 Bids
7,76 EUR
Ended22 Bids
7,76 EUR
Ended22 Bids
7,76 EUR
Ended22 Bids
7,76 EUR
Ended22 Bids
7,76 EUR
Ended22 Bids
7,76 EUR
Ended22 Bids
7,76 EUR
Ended22 Bids
7,76 EUR
Ended22 Bids
7,76 EUR
Ended22 Bids
7,76 EUR
Ended22 Bids
7,76 EUR
Ended22 Bids
7,76 EUR
Ended22 Bids
7,76 EUR
Ended22 Bids