PEUS 3486 Habsburg Maria Theresia (1740 - 1780) Maria Theresia Taler 1780 SF Gefasst, Sehr schön TOP auction
Item number: 2986600
agamemnon0179 |
31,50 EUR |
felix7880 |
31,00 EUR |
felix7880 |
22,27 EUR |
dr.h.wiegank |
21,77 EUR |
dr.h.wiegank |
19,50 EUR |
********* |
19,00 EUR |
********* |
16,49 EUR |
ewaldhecker |
15,99 EUR |
ewaldhecker |
15,05 EUR |
dr.h.wiegank |
14,55 EUR |
dr.h.wiegank |
13,83 EUR |
onra1954 |
13,33 EUR |
dr.h.wiegank |
11,50 EUR |
felix7880 |
11,00 EUR |
felix7880 |
8,20 EUR |
eckhel |
8,00 EUR |
eckhel |
5,20 EUR |
felix7880 |
5,00 EUR |
felix7880 |
1,40 EUR |
peter6 |
1,20 EUR |
felix7880 |
1,00 EUR |
31,50 EUR
Ended21 Bids
31,50 EUR
Ended21 Bids
31,50 EUR
Ended21 Bids
31,50 EUR
Ended21 Bids
31,50 EUR
Ended21 Bids
31,50 EUR
Ended21 Bids
31,50 EUR
Ended21 Bids
31,50 EUR
Ended21 Bids
31,50 EUR
Ended21 Bids
31,50 EUR
Ended21 Bids
31,50 EUR
Ended21 Bids
31,50 EUR
Ended21 Bids
31,50 EUR
Ended21 Bids
31,50 EUR
Ended21 Bids
31,50 EUR
Ended21 Bids
31,50 EUR
Ended21 Bids