5 Franken 1941 Rütlischwur vorzüglich/stempelglanz
Description
63688 Gedern, Deutschland
Buyer pays shipping, Shipping within the European Union
Wire transfer
30,00 EUR
26. May 2024 20:37:35
01. Jun 2024 20:43:57
European Coins before EUR > Switzerland > 5 Franken
3151729
467
30,00 EUR
3d 06h 55min0 Bids
29,00 EUR
kamikazelu
200,00 EUR
30,00 EUR
3d 06h 55min0 Bids
200,00 EUR
30,00 EUR
3d 06h 55min0 Bids
29,00 EUR
kamikazelu
200,00 EUR
29,00 EUR
kamikazelu
200,00 EUR
30,00 EUR
3d 06h 55min0 Bids
29,00 EUR
kamikazelu
29,00 EUR
kamikazelu
200,00 EUR
30,00 EUR
3d 06h 55min0 Bids
30,00 EUR
3d 06h 55min0 Bids
29,00 EUR
kamikazelu
200,00 EUR