5 Franken 1941 Rütlischwur vorzüglich/stempelglanz
Description
63688 Gedern, Deutschland
Buyer pays shipping, Shipping within the European Union
Wire transfer
30,00 EUR
12. May 2024 07:38:33
18. May 2024 19:44:02
European Coins before EUR > Switzerland > 5 Franken
3151729
450
30,00 EUR
0,90 EUR
5d 10h 56min0 Bids
22,71 EUR
Ended7 Bids
linnartz
4,24 EUR
5d 13h 47min0 Bids
2,20 EUR
5d 12h 23min0 Bids
223,00 EUR
Ended14 Bids
4,35 EUR
Ended7 Bids
9,20 EUR
Ended20 Bids
linnartz
121,00 EUR
Ended49 Bids
linnartz
5,70 EUR
Ended7 Bids
15,01 EUR
Ended7 Bids
karina1476
0,49 EUR
5d 14h 12min0 Bids
49,00 EUR
1d 14h 58min0 Bids
1,20 EUR
Ended2 Bids
2131,10 EUR
Ended40 Bids
27,50 EUR
Valeriy72
37,99 EUR
Volare67
2,55 EUR
23d 15h 10min0 Bids
1,00 EUR
1d 15h 39min0 Bids
1,00 EUR
1d 15h 10min0 Bids